All for Joomla All for Webmasters

about us

We are the best on the market...

HERE ARE SOME REASONS WHY

  • Years of experience
  • Passion, tradition and culture
  • Wide range of products
  • Enthusiasm and commitment to what we do
over
0
customers
executed
0
contracts
wide
>0
SELECTION OF PRODUCTS
distribution to
0
countries

Skóry Owcze – polski producent skór owczych Limar

Limar to garbarnia skór z wieloletnim doświadczeniem, wytwarzająca naturalne skóry owcze na sprzedaż, a także oferująca inne rodzaje skór naturalnych. Swoje produkty dedykujemy klientom indywidualnym, a także innym firmom – jako hurtownia skór naturalnych.

Cenimy naturalne produkty – naturalne skóry owcze

Jako ludzie z gór, szczególnie cenimy sobie naszą jedność i harmonię z naturą. Dlatego też czerpiemy z jej dobrodziejstw, wiedząc, że jej piękna nie da się zastąpić sztucznymi odpowiednikami. Cieszymy się, że wytwarzając skóry dekoracyjne przybliżamy Państwu naszą filozofię oraz wprowadzamy do Państwa domów cząstkę niepowtarzalnego dzieła matki natury.

Skóra owcza naturalna – Bogata oferta wynikająca z pasji i zaangażowania

Z wyprawiania skór stworzyliśmy naszą pasję, której owocami chętnie dzielimy się z innymi. Nie lubimy się ograniczać, czego dowodem jest szeroki wachlarz oferowanych przez naszą firmę produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko owcze skóry dekoracyjne, ale również skóry kozie, cielęce czy dzikich zwierząt, jak również gotowe wyroby ze skór naturalnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Limar.

Kultywujemy polskie rodzime tradycje

Nasza firma działa w Polsce od niemal 30 lat. Powstała i nadal istnieje jako rodzinna marka. Garbarstwem zajmujemy się od pokoleń. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i pasją tworzenia z innymi, szerząc polskie wyroby na świecie – dystrybuujemy nasze produkty aż do 15 krajów. Jesteśmy dumni, z tego, że przyczyniamy się do promowania polskiego rzemieślnictwa poza granicami naszego kraju.

Uczciwość, jakość i pasja to nasze motto

Dbamy o to, by relacje z naszymi Klientami bazowały na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Z naszej pasji zrodziła się duża cierpliwość do wykonywanej pracy i dążenie do perfekcji w swoim fachu. Dlatego też oferujemy jedynie najwyższej klasy wyroby nie zadowalając się półśrodkami. Dzięki temu przekazujemy Państwu trwałe i piękne naturalne dodatki dla domu i garderoby. Dostawa skóry owczej szukaj w sekcji kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących pielęgnacji i właściwości produktów. Naturalne skóry idealnie nadają się na dywany oraz inne akcesoria. Dostępne różne rodzaje skór owczych:

– skóra owcza biała
– skóra owcza island
– skóry dekoracyjne
– skóry owcze farbowane
– skóry owcze gotland
– skóry owcze muflon
– i inne

Obserwuj naszą stronę – dodajemy na bieżąco nowe produkty. Oferta na dywaniki wciąż wzrasta – posiadamy różne kategorie produktów. Zaufaj jakości produktów firmy Tannery-Leather.

Pełne zadowolenie naszych Klientów to dla nas najwyższy wyraz uznania.

contact

contact details

  • +48 600 312 460 - Marian Lichaj
  • ul. Za Wodą 3, 34-424 Zaskale
  • biuro@tannery-leather.com
  • You can contact us between 8:00 am and 4:00 pm

contact form

location