All for Joomla All for Webmasters

(Polski) o nas

(Polski) Jesteśmy najlepsi na rynku...

(Polski) OTO KILKA ARGUMENTÓW:

  • (Polski) Lata doświadczenia
  • (Polski) Pasja, tradycja, kultura
  • (Polski) Szeroki wybór produktów (skóry owcze, dekoracyjne)
  • (Polski) Zapał i zaangażowanie w to, co robimy
(Polski) ponad
0
(Polski) klientów
(Polski) wykonaliśmy
0
(Polski) realizacji
(Polski) ogromny
>0
(Polski) wybór produktów
(Polski) dystrybucja do
0
(Polski) krajów

Skóry Owcze – polski producent skór owczych Limar

Limar to garbarnia skór z wieloletnim doświadczeniem, wytwarzająca naturalne skóry owcze na sprzedaż, a także oferująca inne rodzaje skór naturalnych. Swoje produkty dedykujemy klientom indywidualnym, a także innym firmom – jako hurtownia skór naturalnych.

Cenimy naturalne produkty – naturalne skóry owcze

Jako ludzie z gór, szczególnie cenimy sobie naszą jedność i harmonię z naturą. Dlatego też czerpiemy z jej dobrodziejstw, wiedząc, że jej piękna nie da się zastąpić sztucznymi odpowiednikami. Cieszymy się, że wytwarzając skóry dekoracyjne przybliżamy Państwu naszą filozofię oraz wprowadzamy do Państwa domów cząstkę niepowtarzalnego dzieła matki natury.

Skóra owcza naturalna – Bogata oferta wynikająca z pasji i zaangażowania

Z wyprawiania skór stworzyliśmy naszą pasję, której owocami chętnie dzielimy się z innymi. Nie lubimy się ograniczać, czego dowodem jest szeroki wachlarz oferowanych przez naszą firmę produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko owcze skóry dekoracyjne, ale również skóry kozie, cielęce czy dzikich zwierząt, jak również gotowe wyroby ze skór naturalnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Limar.

Kultywujemy polskie rodzime tradycje

Nasza firma działa w Polsce od niemal 30 lat. Powstała i nadal istnieje jako rodzinna marka. Garbarstwem zajmujemy się od pokoleń. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i pasją tworzenia z innymi, szerząc polskie wyroby na świecie – dystrybuujemy nasze produkty aż do 15 krajów. Jesteśmy dumni, z tego, że przyczyniamy się do promowania polskiego rzemieślnictwa poza granicami naszego kraju.

Uczciwość, jakość i pasja to nasze motto

Dbamy o to, by relacje z naszymi Klientami bazowały na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Z naszej pasji zrodziła się duża cierpliwość do wykonywanej pracy i dążenie do perfekcji w swoim fachu. Dlatego też oferujemy jedynie najwyższej klasy wyroby nie zadowalając się półśrodkami. Dzięki temu przekazujemy Państwu trwałe i piękne naturalne dodatki dla domu i garderoby. Dostawa skóry owczej szukaj w sekcji kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących pielęgnacji i właściwości produktów. Naturalne skóry idealnie nadają się na dywany oraz inne akcesoria. Dostępne różne rodzaje skór owczych:

– skóra owcza biała
– skóra owcza island
– skóry dekoracyjne
– skóry owcze farbowane
– skóry owcze gotland
– skóry owcze muflon
– i inne

Obserwuj naszą stronę – dodajemy na bieżąco nowe produkty. Oferta na dywaniki wciąż wzrasta – posiadamy różne kategorie produktów. Zaufaj jakości produktów firmy Tannery-Leather.

Pełne zadowolenie naszych Klientów to dla nas najwyższy wyraz uznania.

(Polski) kontakt

(Polski) dane teleadresowe

  • +48 600 312 460 - Marian Lichaj
  • ul. Za Wodą 3, 34-424 Zaskale
  • biuro@tannery-leather.com
  • (Polski) Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:00 -> 16:00

(Polski) formularz kontaktowy

(Polski) lokalizacja