All for Joomla All for Webmasters

o firmie

Limar to rodzinna garbarnia skór powstała w 1992 roku, z pasji i chęci kultywowania naszych góralskich tradycji. Szanujemy naturę i inspirujemy się nią dostarczając naszym Klientom trwałe i niepowtarzalne produkty wytworzone w Polsce.

W ofercie naszej marki znajduje się szeroki wachlarz różnego rodzaju skór naturalnych. Skóry sprowadzamy z różnych stron świata, garbujemy je pieczołowicie, dbając o najwyższą jakość naszych produktów. Domeną naszej działalności są skóry owcze, jednak nie ograniczamy się jedynie do tego, stąd w naszej ofercie znajdą Państwo również skóry innych zwierząt zarówno hodowlanych, jak i dzikich. Co więcej, oferujemy nie tylko naturalne skóry owcze na podłogę, ale również szereg akcesoriów takich, jak poduszki, czapki, kołnierze, a nawet torebki, rękawiczki czy breloki.

Jako producent skór owczych wiemy, jak ważny w procesie twórczym jest wysokiej klasy surowiec, dlatego też starannie wyselekcjonowaliśmy dostawców pozostałych skór w oparciu o jakość produktu bazowego. Dzięki temu z pełnym przekonaniem realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, a także funkcjonujemy jako hurtownia skór naturalnych. Nie boimy się wyzwań, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do specjalnych życzeń naszych Klientów.

Naszą profesją zajmujemy się od niemal 30 lat i czerpiemy pełnymi garściami z naszej rodzimej góralskiej tradycji. Wykorzystujemy techniki garbowania przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów, swoje rzemiosło wykonując staranie i bez pośpiechu, z dużą dbałością o detale. Misją naszej marki jest harmonijne połączenie poszanowania dla rodzinnej tradycji, chęci promowania góralskiego folkloru oraz nieustannego rozwijania pasji do tego, czym się zajmujemy.

Z naszymi Klientami tworzymy partnerskie relacje oparte na uczciwości i rzetelności. Wiemy, że jakość naszych wyrobów jest naszą wizytówką, dlatego tworzenie pięknych akcesoriów dekoracyjnych ze skór naturalnych oraz pełne zadowolenie naszych Klientów tworzą istotę rozwoju naszego rodzinnego biznesu.

ponad
0
klientów
wykonaliśmy
0
realizacji
ogromny
>0
wybór produktów
dystrybucja do
0
krajów

kontakt

dane teleadresowe

  • +48 600 312 460 - Marian Lichaj
  • ul. Za Wodą 3, 34-424 Zaskale
  • biuro@tannery-leather.com
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:00 -> 16:00

formularz kontaktowy

lokalizacja